in , , ,

סקירה: אוזניות אולחוטיות Apple AirPods – ממש לא מה שחשבנו

בתחילת השנה אפל החלה במכירת האוזניות האל חוטיות שלה ה Apple AirPods אוזניות אל חוטיות בלוטות. מאז האוזניות הצליחו להמכר בהקפים גדולים מן המצופה. וכעת באיחור אופנתי של כמה חודשים, הגיעו לידנו האוזניות בלוטות׳ של אפל האפל איירפודס, וכעת לאחר שימוש של כמה שבועות בהם, הגיע הזמן לסקור אותם פה באתר.

עיצוב: מסתבר שלא כזה נורא

תחילה כאשר ראיתי את ההכרזה של האוזניות, חשבתי לעצמי מי ילך עם האוזניות הללו, הן נראות מוזר על הראש… אבל היום כאשר אני רואה בכל מקום אנשים מסתובבים עם ה AirPods באוזניים, אנשים בקניון, ברחובות ראשיים, בשדות תעופה, בחדרי הכושר ועוד… ואני יכול להעיד על עצמי שפתאום הן כבר לא נראות לי מוזרות. האוזניות כאמור נראות כמו האוזניות הרגילות של אפל רק בלי החוט המקשר בניהן, העיצוב הזה כאמור יכול להראות מוזר תחילה, אך מהר מאוד מתרגלים להן, ואפילו לאחר כמה זמן תתחילו לאהוב את העיצוב.

לא נופלות…אפילו במהלך ספורט

כן, אז גם אני לא האמנתי לכך שהאוזניות יישארו באוזניים במהלך הליכה, ריצה וכל פעילות גופנית,. אך בפועל, הן פשוט לא נופלות מהאוזניים, רצתי איתן, עשיתי פעילות גופנים איתן ואפילו הזזתי את הראש על מנת לבדוק אם הן ייפלו, אך הן פשוט לא נפלו לי מהאוזניים.

האוזניות פשוט לא מורגשות באוזניים!

האוזניות קלות מאוד ומרגישות מאוד נוח באוזניים גם לאחר שימוש ממושך באוזניות. לאחר זמן מה של שימוש פשוט לא מרגישים את האוזניות באוזניים. עיצוב זה הופך את האוזניות לאוזניות EarPod נוחות מאוד, אוליי אפילו הן הטובות בתחום.

הסאונד מפתיע לטובה

טוב, אז לא ציפיתי להרבה מהאוזניות הללו מבחינת הסאונד, אבל הופתעתי לטובה!

האוזניות, מספקות סאונד מצוין, האוזניות מהנות במהלך שמיעת מוסיקה ובצפייה בסרטונים. הסאונד שהאוזניות מספקות סאונד עשיר יחסית, עם בס בדיוק כמו שצריך, בידוד הרעשים מספק, ופשוט כיף להזין למוסיקה באוזניות. כמובן שאין לצפות לסאונד מושלם, טוב אלו עדיין לא אוזניות של Bose, אך לטעמי הסאונד מעולה ולטעמי מעטים ירגישו בחסרונות הסאונד של האוזניות.

תפעול פשוט וקל

אם אתם בעלי אייפון הרווחתם!

נהנינו לגלות שהאוזניות יודעות מתי הן בתוך האוזן ומתי הן מחוצה לה, כך לדוגמא, אם במהלך האזנה למוסיקה לפתע תוציאו את אחת האוזניות מן האוזן, המוסיקה ישר תפסיק וכאשר תחזירו לאוזן המוסיקה ישר תמשיך לפעול. גם אהבנו שכאשר תפתחו את הכייס של האוזניות, האייפון יציג את אחוז הסוללה של הכייס ושל כל אוזנייה פיצ’ר זה נוח מאוד, והוא עובד מעולה.

סוללה

הסוללה מעולה, כאמור האוזניות עצמן יכולות מספקות בין ארבע לחמש שעות של שמיעה רצופה, איך בזכות הכייס של האוזניות שמטעין את האוזניות, מהר מאוד דרך הגב, האוזניות מצליחות לספק כ24 שעות של שמיעת מוסיקה בלי טעינה של הכייס. גם טעינת הכייס עצמו מהירה מאוד, ואני באופן פרטי התרשמתי מאוד לטובה מחיי הסוללה של האוזניות, ואני חושב שזאת נקודה חזקה מאוד של האוזניות.

יש לי אנדרואיד, הן טובות לי?

משתמשי האנדרואיד, לא יוכלו ליהנות מהפונקציות החכמות באוזניות, כמו שהאוזניות מפסיקות את המוסיקה כאשר אוזנייה אחת הוצאה מהאוזן, וגם לא ייהנו ממחוון סוללה כאשר הם ייפתחו את הכייס על יד הסמארטפון. עם זאת משתמשי האנדרואיד, ייהנו מאוזניות בלוטוס מעולות, נוחות באוזן, שלא נופלות מהאוזן, עם סאונד טוב, וחיבור פשוט מאוד לסמארטפון שעובד בקלות.

בפעם הראשונה יהיה עלכם ללחוץ לחיצה ארוכה עם כפתור בגבו של הכייס, בזמן שהבלוטוס בסמארטפון שלכם כמובן דולק, לאחר מיכן, לבחור את האוזניות ובתהליך של כמה שניות האוזניות יסתכרנו עם הסמארטפון שלכם, בפעמים הבאות הבלוטוס יתחבר אוטומטית לסמארטפון שלכם.

יקר, לא?

ה AriPods של אפל עולות כ159 דולרים בארצות הברית, ואילו בארץ על מנת לרכוש אותן תצטרכו להפרד מ 730 – 799 בחנויות המורשות.

עם זאת כאשר מסתכלים על אוזניות אחרות בסגנון ה AirPods, תופתעו לגלות שמחירן נע סביב ה200 דולרים. וכך המחיר של אפל הוא דווקא אטרקטיבי בהתחשב במחירי השוק. עם זאת, קשה שלא להתייחס למחיר הגבוה של האוזניות, גם כאשר הוא נמוך ממחיר השוק בקטגוריה, ולפני רכישה אנו ממליצים לחשוב האם אתם משתמשים ברבה באוזניות או לא? ואם התשובה היא לא אוליי כדאי לבדוק אלטרנטיבות זולות ופשוטות יותר.

בשורה תחתונה: הן ממש שוות את הבאזז

האוזניות בהחלט מוצלחות מאוד!

ה Apple AirPods, הן אוזניות אל חוטיות מעולות, הן יושבות מאוד טוב באוזניים, גם את תזיזו את הראש במהירות ובתנועות חדות סיכויים מעטים מאוד שהן ייפלו, אומנם הן נראות טיפה מוזר תחילה באוזניים, אך מתרגלים, וכעת שכבר ממש לא קשה למצוא אנשים מסתובבים עמן העיצוב כלל לא מפריע (לטעמי), הסאונד אומנם לא מושלם אך הוא בהחלט טוב, תפעול האוזניות פשוט מאוד, והן בהחלט האוזניות שהכי פשוט לחבר לסמארטפון וגם לסוללה של האוזניות אין לנו תלונות. אך בסוגיית המחיר האוזניות כלל לא זולות, אך אנו חושבים שאם אתם משתמשים הרבה באוזניות, הן לגמריי יהיו שוות את ההשקעה.

סקירה Apple AirPods
 • 8.2/10
  עיצוב - 8.2/10
 • 9.5/10
  נוחות - 9.5/10
 • 9/10
  תפעול ונוחות שימוש - 9/10
 • 8.5/10
  סאונד - 8.5/10
 • 10/10
  תמיכה בפלטפורמות - 10/10
 • 9/10
  מחיר - 9/10
9/10

Written by עידן

מה קורה קוראים וקוראות יקרים:)?

אני עידן ואני המנהל והמייסד של אתר Widgeti ואת ערוץ היוטיוב שלנו:)

אני מגיל קטן חיי ונושם טכנולוגיה!
מהwindowsXP ועד היום אני אוהב טכנולוגיה, לומד טכנולוגיה ונכון לשלוש שנים האחרונות גם כותב ומפיק תכני טכנולוגיה.

סמארטפון - iPhone11 | מחשב: MacBook Pro 15" 2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חוגגים 70 – איך ישראל נהפכה לאומת הסטארטאפ? יש במה להתגאות!

WhatApp קובעים: משתשי וואטסאפ באירופה מחויבים להיות בני 16 פלוס