in

הכירו: Pelephone Cyber Total פתרון סייבר ייעודי למכשירי אייפון ואנדרואיד

פלאפון משיקה את שירות Pelephone Cyber Total המציע פתרונות הגנת סייבר מתקדמים על הרשת הסלולרית וגם ברשתות אלחוטיות בשיתוף Symantec:

למכשירי IOS – פלאפון תהיה לחברה הראשונה בעולם שתיתן פתרון ללקוחות  פרטיים, להגנה בפני איומי Man in the Middle והתראה על רשתות WIFI לא בטוחות

לאנדרואיד: הגנת סייבר מקיפה מבית  Norton Mobile Security על הרשת הסלולרית וגם ברשתות אלחוטיות: חסימת גישה לאתרים חשודים, נעילה, איפוס ומחיקת המכשיר מרחוק, הגנה מפני התקנת תוכנות זדוניות על המכשיר, התראות בזמן אמת על פעולות חשודות של אפליקציות ודירוגן לפי רמות אבטחה

 

פלאפון מכריזה כי היא המפעילה הראשונה בעולם שמשיקה פתרון סייבר ייעודי לאיום סייבר לבעלי אייפון*. שירות הסייבר נותן לראשונה מענה כנגד איומי Man in the Middle כמוStripping, Spoofing וכו’. שירות Pelephone Cyber Total משלב בתוכו פתרון של Symantec ובכך כאמור הופכת פלאפון לחברה הראשונה בעולם שמציעה פתרון סייבר ל-IOS ללקוחות פרטיים.

במכשירי האנדרואיד, Pelephone Cyber Total יאפשר הגנה בגלישה ברשת הסלולר וברשתות אלחוטיות. השירות יעבוד בישראל ובחו”ל, יאפשר חסימת גישה לאתרים חשודים, נעילה, איפוס ומחיקת המכשיר מרחוק, איתור מיקום המכשיר במקרה של אובדן או גניבה, הגנה מפני התקנת תוכנות זדוניות על המכשיר, התראות בזמן אמת על פעולות חשודות של אפליקציות ודירוגן לפי רמות אבטחה.

בתחילת 2017 השיקה פלאפון את שירות Pelephone Cyber. בשנה שחלפה מאז נחסמו כ-3 מיליון ניסיונות פישינג, 2.1 מיליון ניסיונות להורדת וירוסים ואותרו כ-800 אלף אתרים חשודים במהלך גלישת לקוחות ברשת הסלולרית של החברה, עליו הם מבצעים את הגלישה ב-55% מהזמן, לפי מחקר שנעשה על ידי חברת IPSOS.

כעת, במטרה להבטיח הגנה מקיפה, משיקה פלאפון את Pelephone Cyber Total – פתרון סייבר מתקדם עוד יותר, המסייע בהגנת סייבר מקיפה על מכשיר. השירות החדש הוא תולדה של שיתוף פעולה בין פלאפון וחברת Symantec, המביאה מגוון של פתרונות הגנה בעולם הסייבר שישתלבו עם שירות הסייבר הקיים של החברה.

 

העלייה החדה בתקיפות הסייבר בסלולר מורגשת גם בקרב המשתמשים. בסקר שערכה פלאפון על ידי חברת  IPSOS עלה כי 38% מהמשיבים דיווחו על פריצה לאתרים השונים. 10% חוו זאת באופן אישי, ו-35% מכירים מישהו שזה קרה לו. כשליש מבעלי הסלולר מדווחים על חשש רב מפני איומי הסייבר השונים, כאשר החשש העיקרי הוא מגניבת פרטים אישיים (56%). עוד עלה כי 75% מכלל הנשאלים מודעים לנזקים שעשויים להיגרם מרוגלה, נזקים ווירוסים במכשיר הנייד, אך רק 45% נוקטים באמצעי זהירות להגנה על המכשיר. כמו כן, 84% מהגולשים היו מעוניינים לדעת במידה רבה האם האפליקציה בטוחה לשימוש לפני ההורדה, לקבל התראות בזמן אמת על פעילויות חריגות בהן.

עלות השירות

Pelephone Cyber Tota:

חודש ראשון חינם להתנסות. מנוי אחד: 6.9 שקלים לחודש, שני מנויים: 5.9 שקלים לחודש למנוי, שלושה מנויים: 4.9 שקלים לחודש למנוי.

 

Pelephone Cyber Total Premium – הגנה בגלישה + הרחבת גלישה של GB2 בנוסף לחבילת גלישה:

חודש ראשון חינם להתנסות ואח”כ 9.9 שקלים לחודש למנוי.

אילן סיגל, סמנכ”ל שיווק פלאפון: “פלאפון מתמקדת בסלולר ומשקיעה בפתרונות חדשניים ומתקדמים, המותאמים לצרכי לקוחותיה. היום אנו לוקחים את תחום הגנת הסייבר צעד נוסף קדימה ומאפשרים גלישה בטוחה מהמכשיר בכל מקום ובכל זמן. החברה זיהתה את הצורך הגובר של לקוחותיה למעטפת הגנה על מכשירי הסלולר מפני איומי סייבר. המטרה שהצבנו לפנינו היא להבטיח את השירות וחווית המשתמש הטובה ביותר לגולש בישראל. אנחנו נמשיך להוביל ולקדם מוצרים ושירותים נוספים שייתנו ערך נוסף ללקוחותינו”.

Written by עידן

מה קורה קוראים וקוראות יקרים:)?

אני עידן ואני המנהל והמייסד של אתר Widgeti ואת ערוץ היוטיוב שלנו:)

אני מגיל קטן חיי ונושם טכנולוגיה!
מהwindowsXP ועד היום אני אוהב טכנולוגיה, לומד טכנולוגיה ונכון לשלוש שנים האחרונות גם כותב ומפיק תכני טכנולוגיה.

סמארטפון - iPhone11 | מחשב: MacBook Pro 15" 2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקרוב: שיאומי סטור ישראל רשמית

Xbox תופיע ובענק ב E3 2018 – כך מייקרוסופט מספרים