in ,

כמה טיפים שאתם חייבים לדעת אם אתם משתמשים בנטפליקס

יש לכם נטפליקס (Netflix)? קבלו מספר טיפים שימושיים ומועילים שיסייעו לכם בשימוש היומיומי.

צרו פרופיל אישי:

ניתן להתאים את תמונת הפרופיל שלך בחשבון נטפליקס עם מספר דמויות מצוירות. נטפליקס מאפשרת לכל צופה ליצור פרופיל משלו אשר מחזיר אותו בכל פעם לדף הפתיחה שלו ולתוכניות בהן צפה כך שניתן להמשיך בדיוק מהקטע שבו עצרתם. בנוסף, ניתן “לנדוד” ממכשיר למכשיר. נטפליקס תמיד יפתח בקום בו עצרת.

כאשר לא מעוניינים שהשותף או בן משפחתך יתעסק עם הצעות Netflix המותאמות אישית, הקפידו ליצור פרופיל אישי. אתם יכולים לקבל עד 5 פרופילים שונים, כולל אזור בטוח לילדים. ולצרף לכל משתמש את השם שלו. כמו כן, אם אתם מרבים לצפות בנטפליקס יחדיו, קל ופשוט להכין פרופיל נפרד רק עבור “המפגש הלילי” אז תקבלו הצעות על סדרות וסרטים מתאימים לטעמים של שניכם כאשר אתם צופים יחד.

אז איך מחפשים?

הקלידו ‘Netflix’ בשורת החיפוש כדי לראות את הרשימה המלאה של סרטי וסדרות המקור של Netflix. הקלידו ‘4K’ בסרגל החיפוש כדי לראות רשימה מלאה של תוכניות טלוויזיה וסרטים הזמינים ב- 4K. בנטפליקס ניתן לבחור ז’אנרים שונים לצפיה החל מסרטי אימה, ועד רומנטיקה, פשע, פעולה, תעודה, אסיה ועוד. לוחצים על אחד מהשמות בדף הבית אשר פותחת גלריה מלאה של תוכניות טלוויזיה וסרטים בתוך ז’אנר זה.

כתוביות בעיצוב אישי:

ניתן לשנות את הצבע ואת הגופן של הכתוביות ולהפוך אותם קצת יותר בסגנון המועדף שלכם. לשם כך, ניתן לגשת לחשבון שלך, לבחור כתוביות ולשנות החל מצבע, סוג הגופן, רקע וצל.

לדוברי האנגלית: לכל התוכניות ב- Netflix יש אפשרות להוסיף כתוביות באנגלית – שימושי אם אתם צופים בסרט עם מבטא בריטי כבד לדוגמא. להפעלת כתוביות, בחרו את הסרט או תוכנית הטלוויזיה שברצונכם להפעיל, עברו אל “Audio & Subtitles” בחלונית ‘אפשרויות’ ולאחר מכן לחצו על ‘הקודם’ לאחר שתסיימו. הסרט שלכם יוקרן כעת עם כתוביות באנגלית.

מי הכי מהיר בעיר:

אתם סקרנים איזה ספק שירותי האינטרנט מספק את המהירות המהירה ביותר עבור חוויית הזרמת מדיה טובה יותר? בדקו את מדד מהירות האינטרנט של נטפליקס המתפרסם מדי חודש.

לצפות ב-4K:

רבים ממסכי הטלוויזיה שלנו הם ברזולוציה של HD, לכן צריך לוודא שהצפיה בנטפליקס נעשית באופטימיזציה למסך. לכו לאתר com.au/HdToggle לוודא שאתם מסונכרנים. רבים מתכני המקור של נטפליקס מצולמים ב- 4K לחווית צפיה מיטבית.

לצפות בסלולר:

האפליקציה לסלולר של Netflix מאפשרת לך לבחור את ההגדרה שלך לשימוש בנתונים כמו למשל Wi-Fi Only, Low , Medium, High, ו- Unlimited. לחיצה על Wi-Fi Only תשמור על חבילת הגלישה שלך משימוש של סטרימינג כשלא מחוברים.

לגיקים בלבד:

מספר קיצורים מהירים במקלדת:

  • לצפיה בנתוני ההזרמה בסדרה או הסרט: shift-ctl-alt-Q
  • לעקוף בחירה אוטומטית של סטרימינג: shift-ctl- alt -S
  • לראות את נתוני הלוג של הסטרימינג: shift-ctl- alt -L
  • הרצה קדימה: ALT →
  • הנמכה או הגברת עוצמת הסאונד: ↓/↑  ALT
  • השתקה: M

ולסיום נטפליקס הוציאה פתרון לאלה שפוחדים להירדם מול המסך ושהסדרה תמשיך בלעדיהם. גרבים עם סנסור שמזהות כשהרמת את הרגליים.

Written by עידן

מה קורה קוראים וקוראות יקרים:)?

אני עידן ואני המנהל והמייסד של אתר Widgeti ואת ערוץ היוטיוב שלנו:)

אני מגיל קטן חיי ונושם טכנולוגיה!
מהwindowsXP ועד היום אני אוהב טכנולוגיה, לומד טכנולוגיה ונכון לשלוש שנים האחרונות גם כותב ומפיק תכני טכנולוגיה.

סמארטפון - iPhone11 | מחשב: MacBook Pro 15" 2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בזק משיקה את הBe – נתב מהיר מהמתקדמים בעולם

בואו לגלות: אם הייתם יצרנית חומרה, איזו הייתם?