in

Yandex Music משיקה את ערוץ הפודקאסטים למאזינים בעברית

שירות הסטרימינג Yandex Music אשר מאפשר האזנה לקטלוג הכולל יותר מ- 50 מיליון שירים מוסיף פיצ’ר חדש ומשיק את ערוץ הפודקאסטים למאזינים בעברית.
שירות הפודקאסטים של החברה אשר מכיל 3,000 פודקאסטים זמין למשתמשים ברחבי העולם וכעת גם בישראל בכל הקטגוריות בינהן סקס, ספורט, ספרים, מוזיקה, היסטוריה, בריאות, קולינריה, סיפורי אגדות, פסיכולוגיה, חינוך, קומדיה, עסקים, ספרים אלקטרוניים ועוד.
בנוסף, מאפשרת Yandex Music לכל בעל פוקדאסט בישראל להוסיף את הערוץ שלו באופן עצמי, בקלות ובמהירות ולהיחשף לעוד מיליוני משתמשים ברחבי העולם.
Yandex Music מגובה בטכנולוגיה פורצת דרך המסייעת לעשרות מיליוני מנויים לשירות להיחשף לאיכות וכמות יוצאת הדופן של התוכן. בנוסף, ל- Yandex Music יש צוות אנשי עריכה ופיתוח עסקי הממוקם בתל אביב.
אלכנסדרה איבנובה מנכ”לית יאנדקס מיוזיק מציינת כי “לצד העלייה בצריכת מוזיקה, תוכן משמעותי לא פחות שזוכה לפופולריות גוברת בשנים האחרונות הם פודקאסטים וספרים מוקלטים. לפי הערכות שונות, רק בשנה הקרובה שוק זה צפוי לגדול בלמעלה מ-25% ברחבי העולם. אנו פועלים במודל שיתופי שבו אנו מאפשרים לכל בעל פודקאסט בישראל להוסיף את תוכניותיו ללא בירוקרטיה ובמהירות במספר דקות”.
להוספת פודקאסט באופן עצמי ניתן ללחוץ כאן.

Yandex Music מציעה מספר פיצ’רים מיוחדים:
Dislike: לחיצה על “Dislike” מסירה את השיר מכל רשימות ההשמעה שנוצרו על ידי המאזין, מרשימות ההשמעה שנוצרו על ידי האלגוריתמים לפי העדפות המאזין ומתוך חלק מרשימות ההשמעה שנערכו על ידי העורכים המוזיקליים של השירות. בנוסף, רצועות ואמנים דומים ואפילו ז’אנרים יסודרו מחדש או יוסרו כמעט מכל רשימות ההשמעה באפליקציה
Identify: לזיהוי שירים בעברית ושילובם ברשימת ההשמעה האישית או בפלייליסטים מותאם לכל מכשיר סלולרי אנדרואיד או ios.
Local chart : תרשים מקומי – פועל גם ישראל. משתמשים ישראלים יכולים לראות אילו רצועות ואמנים פופולריים בישראל ברגע זה.
New releases: אשר מציג את השירים הישראליים אשר מותאמים אישית.
Stations Yandex – תחנות: זרם מתמשך של המלצות בהתאמה אישית לכל אירוע. ניתן לבחור מצב רוח, ז’אנר או פעילות וליצור תחנה ייחודית (ממש כמו תחנת רדיו עם שירים אהובים בלבד). האלגוריתמים של Music  Yandex מנתחים את הרגלי ההאזנה של המשתמשים, ומשווים אותו למיליוני תגובות של אנשים אחרים על מנת להמליץ ​​על רצועות הדומות מאוד לטעמו של המשתמש.
:Track search by lyrics  חיפוש שירים לפי מילה או מילים בעברית אשר מופיעים בשיר גם בלי לדעת את שמו או את שם האומן.
פלייליסטים חכמים: המלצות אישיות יומיות. נוצר על ידי “רשתות עצביות” בהתחשב בסמל ‘אהבתי’, ‘לא אהבתי’, ‘טעמים’, ‘דילוגים’ וכו’.
א. פלייליסט של היום: מיקס אישי עם מוסיקה הדומה ביותר לטעמו של המשתמש. רשימת ההשמעה מבוססת על פעולות והעדפות המשתמש באפליקציה של המשתמש. האלגוריתמים של יאנדקס מיוזיק מנתחים את הרגלי ההאזנה של המשתמש, מה אוהבים / מה לא אוהבים ומשווים אותו למיליוני תגובות של אנשים אחרים על מנת להמליץ ​​על שירים קרובים מאוד לטעמו של המשתמש – זה יכול להיות שיר שנשכח חדש או ישן.
ב. Premiere: רשימת השמעה אישית עם המהדורות והשירים החדשים הדומים למה שהמשתמש בדרך כלל מקשיב אליו.
ג. :Déjà Vu רשימת השמעה אישית המורכבת משירים שהמשתמש עשוי לחבב, אך טרם הקשיב להם.
ד. Secret Stash: פלייליסט אישי עם רצועות מאוסף המשתמש שאולי שכח.
“Similar to” playlists- “דומה” ל- פלייליסטים: ל- Yandex Musicיש רשימת השמעה עם אמנים הדומים ללהקה או האמן האהוב על המשתמש. הרשימה נוצרת על ידי “רשתות עצביות” ואלגוריתמים ML.
New Releases  : יצאו לאחרונה:  האלגוריתם והעורכים המוזיקליים של Yandex Music בוחרים מוזיקה חדשה שכדאי לכולם לשמוע, מוצאים מהדורות אחרות, חדשות ואישיות יותר, שעשויות לעניין את המשתמש הספציפי. חוץ מזה, יש דירוג: הגרסאות המתאימות והמעניינות ביותר נמצאות בראש, ופחות מעניינות נמצאות בתחתית הרשימה.
Mixes  : מיקס לכל אירוע: בעמוד הראשי ניתן למצוא המון מיקסים ופלייליסטים ערוכים לכל אירוע. בפנים ניתן למצוא מספר רשימות השמעה שנוצרות ומתעדכנות באופן קבוע על ידי העורכים המוזיקליים.

Written by עידן

מה קורה קוראים וקוראות יקרים:)?

אני עידן ואני המנהל והמייסד של אתר Widgeti ואת ערוץ היוטיוב שלנו:)

אני מגיל קטן חיי ונושם טכנולוגיה!
מהwindowsXP ועד היום אני אוהב טכנולוגיה, לומד טכנולוגיה ונכון לשלוש שנים האחרונות גם כותב ומפיק תכני טכנולוגיה.

סמארטפון - iPhone11 | מחשב: MacBook Pro 15" 2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כל השמועות: אייפון 12 | ה iPhone 12 הולך להיות אדיר?!?

Asus הכריזה על שני מחשבי ZenBook ניידים חדשים שבאים להיות דקים וחזקים