in ,

eBay נותנת חבילת הטבות ותמיכה לעסקים קטנים ובינוניים בישראל

בגלל משבר הקורונה eBay ישראל פרסמה חבילת הטבות, ותמיכה לעסקים קטנים ובינוניים

פתיחת חנויות אונליין בחינם, ללא עמלות, תוכנית הכשרה ומערך תמיכה בשפה העברית עם מיטב מומחי eBay והענקת חבילת הטבות והקלות לבעלי עסקים חדשים שיפתחו חנות ב-eBay, , אלו רק חלק מחבילת ההטבות שמעניקה eBay לעסקים בישראל, אל מול המצב המתמשך של החמרות והגבלות בכל העולם בשל התפשטות נגיף הקורונה, והפגיעה בכלכלה בכלל ובעסקים הקטנים והבינוניים בפרט.

חברת eBay  נרתמת לעזרתם של העסקים הקטנים והבינוניים בישראל המעוניינים לפתוח חנות מקוונת בעת הזו, ותעניק שורת הטבות שתכלול מערך תמיכה מיוחד בעברית עבור עסקים קטנים ובינוניים מישראל לבעלי חנויות פיזיות שכרגע פרנסתם נגדעה. כל זאת על מנת לאפשר קידום העסקים במהירות והאפשרית ובמינימום קשיים.

אנה פלקין, מנהלת חטיבת פיתוח עסקי eBay ישראל, רוסיה ומזרח אירופה – “בעוד שעסקים רבים נאלצים לסגור את דלתותיהם, eBay ממשיכה להיות פתוחה לכולם. eBay השיקה תוכנית עסקית נדיבה בישראל, שמטרתה לתמוך במוכרים ישראלים ובעלי עסקים שרוצים להקים חנות מקוונת ולקבל הכשרה מלאה ותמיכה טכנית מצוות המומחים של eBay. בימים אלו זמן התגובה של העסקים הוא קריטי, ולכן התאמנו את התכנית כך שתאפשר לעסקים בישראל להקים את החנות האינטרנטית שלהם בצורה הכי מהירה שאפשר ולהתחיל למכור לכל העולם”

חבילת ההטבות והתמיכה ללא עלות לעסקים שיקימו פעילות במהלך התקופה הקרובה כוללת:

  • תוכנית הכשרה ומערך תמיכה מיוחד, בו מומחים מהחברה ילמדו באמצעים דיגיטליים (אונליין) צעד אחר צעד כיצד להקים פעילות ב-eBay ולמכור אונליין.
  • הוקם מערך תמיכה טלפוני ייחודי בעברית, בעזרתו יעברו העסקים שיעורים באופן פרטני וילמדו את כל המידע הבסיסי שמוכר באיביי צריך להכיר.
  • הקלה בחסמי הכניסה הכוללת הורדת מגבלות המכירה למוכרים חדשים באיביי ומתן אשראי מכירה מוגדל.
  • כחלק משורה של הטבות ייחודיות , eBay תספוג את עלויות העמלות ומוכרים עסקיים יוכלו לפתוח חנות ללא תשלום של עמלות חודשיות למשך רבעון.

עסקים המעוניינים להצטרף לאיביי ולזכות בחבילת ההכשרה וההטבות בחינם שנבנתה באופן ייחודי לתקופה זו יכולים לעשות זאת באמצעות הרשמה כאן. כל עסק אשר ירשם יזכה למענה חזרה באופן אישי בעברית על ידי מומחי eBay.

בנוסף eBay   ביצעה עדכונים רבים למדיניות המכירה שלה והרחיבה את הגנת המוכר, על מנת שמוכריה לא יפגעו מהשינויים בעקבות וירוס הקורונה העולמי, ויוכלו להמשיך בפעילות העסקית השוטפת שלהם ובנוסף במיוחד לישראל הקימה eBay העולמית מתחם מכירה ייחודי ובו היא מציעה לקונים ישראלים לרכוש מוצרים ממוכרים ישראלים

בתוך כך, מפרסמת eBay נתונים מעניינים לרבעון הראשון של 2020 בכל הנוגע למכירות מוכרים ישראלים באתר

מהנתונים עולה כי מוכרים ישראלים מוכרים מוצרים בעלי ביקוש רב בעת הזו  בצל הקורונה, כאשר נרשמה עלייה משמעותית במכירות לארה”ב, אנגליה וקנדה! עיקר המכירות לארה”ב הן של ויטמינים, נעלי ספורט ומשחקי וידאו, כאשר  לאנגליה וקנדה נמכרו בעיקר מוצרי צבע לשיער (עליה של 400%!) ומשחקי וידאו (עליה של 300%).

Written by עידן

מה קורה קוראים וקוראות יקרים:)?

אני עידן ואני המנהל והמייסד של אתר Widgeti ואת ערוץ היוטיוב שלנו:)

אני מגיל קטן חיי ונושם טכנולוגיה!
מהwindowsXP ועד היום אני אוהב טכנולוגיה, לומד טכנולוגיה ונכון לשלוש שנים האחרונות גם כותב ומפיק תכני טכנולוגיה.

סמארטפון - iPhone11 | מחשב: MacBook Pro 15" 2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחזירה מלחמה: פייסבוק מגדילה את מספר המשתתפים בשיחת וידאו ל-50

iphone se vs iphone 8

ראש בראש: אייפון SE2 מול אייפון 8 | איזה אייפון עדיף לכם לקנות במחיר?